Gallia Academy Middle Schoolhomeroom list 2016-17


101 – Cory Camden — Cox, Levi; Crossen, Matthew; Curfman, Bryson; Fletcher, Shiana; Hurt, Malik; Merrill, Brayden; Stroud, Shane; Oesterreicher, Savannah

102 – Kate Canaday — Adams, Jason Jr; Barcus, Hannah; Chapman, Evander; Cox, Tyler; Crossen, JD; Euton, Kiara; Florence, Kody; Godines, Antonio; Hunter, Brylee; Isaacs, Daniel Jr; McKinney, Keri; Minnis, Gene; Taylor, Davante; Powell, Tara

103 – Teresa Crothers — Adkins, Everett; Armstrong, Deandre; Beaver, Brooklyn; Bevins, Lexie; Blankenship, John; Chafin, Mathew; Cook, Hunter; Hammons, Abigail; Harrison, Grant; Houck, Skyler; Johnson, Donya; Kerns, Samantha; Lane, Olivia; McCarty, Kendra; Mullins, William; Sisson, James; Smith, Gage; Stapleton, Evan; Taylor, Dalton; Warner, Emma; White, Bailey

104 – Jayne Burger — Brumfield, Dylan; Burns, Isaac; Cook, Kylee; Corvin, Courtney; Evans, Marshall; Fletcher, Mikayla; Harrison, Jenna; Howell, Andray; Kerr, Owen; Marxen, Abigail; Meadows, Maddi; Moon, Gharahm; Mullins, Heaven; Prisque, Devan; Robie, Brayden; Robinson, Dezirae; Russell, Keegan; Russell, Serenity; Skidmore, Mason; Wamsley, Carson; Willis, Luke; Wiseman, Tyler

105 – Kristy Eldridge — Bowman, Cody; Brumfield, Jada; Burchett, Leslie; Burnett, Destanni; Copley, Kori; Cox, Tori; Delgado, Lilyanna; Fellure, Brody; Gibson, Patrick; Graham, Emma; Harris, Carter; Hudson, Dacoda; Janes, Cody; Johnson, Madison; Lee, Makenzie; Smith, Kory; Taylor, Kiley; Vanmeter, Antwon; Wilcoxon, Savannah

106 – Shannon Mayes — Angel, Casey; Daniels, Keagen; Davies, Brionna; Davis, Makayla; Davison, Krystal; Fitch, Brady; Fitch, Taylor; Friend, Savannah; Hines, Bryce; Johnson, Beau; Moore, Joseph; Mullins, Hannah; Nicholas, Logan; Richardson, Logan; Rodgers, Chloe; Rucker, Ava; Smith, Alexis; Stewart, Gavin; Warren, Taylor; Whealdon, Braden; Wills III, David; Winters, Jacob; Winters, Jade; Young, Hannah

107 – Bridget Sheets — Athey, Wyatt; Boozer, Jazlynn; Brown, Jaquar; Carpenter, Cameron; Clagg, Annabell; Clickenger, Zoie; Darst, Alexander; Dillon, Hannah; Gilbert, Dakota; Hamid, Dani; Hamm, Alexander; Howard, Laney; Mahan, Stevie; Maines, Christopher; Mayes, Emma; McGuire, Ethan; Oiler, McKenzie; Patrick, Katelynne; Pelfrey, Rhiannon; Ratliff, Madison; Russell, Gabriel; Williams, Sarah; Wilson, Callie

108 – Brittani Roe — Adkins, Madison; Angel, Raven; Brooks, Layla; Davis, Gabriella; Gilbert, Bladen; Jones, Nathan; McCoy, Nadiya; Minshall, Florence; Raynor, Gabriel; Rodgers, Adam; Rose, Madie; Saunders, Cade; Shriver, Jayden; Smith, Mason; Watson, Alissa

109 – Allison Sanders — Blouir, Sydney; Chafin, Clayton; Clark, Carter; Flora, Mackenzie; Goody, Mason; Halley, Chase; Harvey, Abbygail; Hough, Emily; Large, Jaydon; Moore, Christopher; Plantz, Kylie; Rathburn, Emma; Russell, Matayah; Saunders, Garland; Seymour, Zachary; Shaffer, Kassidy; VanHoose, James; Walker, Jamie; Weaver, Rylea; Wilcoxon, Regan; Williams, Ethan; Young, Riley

110- Trevor Shafer — Black, Alexandria; Bolin, Connor; Clonch, Helen; Easton, Brayden; Farley, Sophia; Fooce, Dante; Gardner, Mykael; Griffin, Asia; Mankin, Levi; Pratt, Olivia; Price, Matthew; Queen, Bailee; Rossiter, William; Smith, Danielle; Woodson, Daunevyn

111 – Jared McClelland — Birchfield, Kylie; Brumfield, Joshua; Cooper, Isaiah; Evans, Hunter; Holliday, Elisha; Hoover, Trinity; Lambert, Brandy; McKean, Cori; Napora, Wil; O’Dell, Logan; Sellers, Donivan; Smith, Adam; Williams, Alexander

112 – Kendra Bodimer — Erwin, Hunter; French, Valerie; Houck, Keara; Houck, Kyan; LaBello, Aris; Martinez, Jose; McCoy, Dakota; Price, Austin; Rodgers, Allyson; Sellers, Kaleb; Smith, Olivia; Stephens, Shawnetta; Thomas, Taja; Valentine, Melvin

201 – Eugene Huffman — Belville, Zachary; Bryan, Grantland; Burgess, Robert Jr; Clark, Kaylie; Cochran, Syrus; Evans, Caroline; Fitzwater, Abigail; Gardner, Markeya; Graham, Jeremy; Howes, Justin; Little, Nicholas; Matthew, Felicity; Miller, Amaya; Moore, Kylie; O’Brien, Micah; Pope, Erin; Rocchi, Madison; Siders, Victoria; Stanley, Malerie; Truance, Koren; Workman, Derek

202- Martha Davis — Burns, Eli; Flint, Angel; Hill, Jacob; Johnson, Kylee; Long, Cyrus; Markin, Jeremy; Masters, Alisha; Mayo, Kayon; McGuire, Robert; Mollohan, Ridge; Peters, Franklin; Preece, James; Seymour, Dylan; Stout, Michael; Thivener, Katlin; Unroe, Autumn; Valentine, Ashanti; VanAbel, Tylen; Vanco, Noah; Wamsley, Bode; Williamson, Kalyn

203 – Nathaniel Hall — Armstrong, James; Bechtle, Morgan; Fulks, Cameron; Halfhill, Malakai; Hartshorn, Kayla; Hill, Jeffrey; Huffman, Richard; Long, Mackenzie; Mayes, Nicholas; McKean, Calyn; Ross, Connor; Siders, Kenneth; Spencer, Tyler

204 – Steven Patterson — Beaver, Jakob; Beekman, Logan; Brooks, Kenneth; Butcher, Branden; Collins, Katelyn; Connelley, Madisyn; Devault, Dylan; DeWitt, Kaleb; Geiser, Joel; Gillenwater, Trevor; Haskins-Mitchell, Jordan; Peaks, Yahshua; Pishvazadeh, Darius

205 – Charles Calvert — Crisenbery, Tristin; Davis, William; Ehman, Hailey; Heskett, Jamie; Hoffman, Elisha; Johnson, Trenton; Masters, Caleb; McGuire, Elizabeth; Minton, Avery; Moodispaugh, Emma; Moore, Jonah; Northup, Charles; Odom, Arron; Perry, Emma; Rardin, Jacob; Rees, Lillian; Roush, Rita; Scott, Jarrell; Starnes, Riley; Wilcoxon, Sterling; Williams, Keith

206 – Julie Starnes — Best, Aurora; Borden, Anthony; Burnett, Braiden; Burns, Star; Duncan, Coen; Hamilton, Brooke; Hill, Brooklyn; Jeffers, Madalyn; Jones, Tessa; Klein, Olivia; Little, Evin; Rocchi, Braynt; Sexton, Jaden; Simmers, Preston; Sipple, Ryelee; Skidmore, Eric; Stevens, Jacien; Stewart, Madison; Watts, Sarah; Workman, Zachary

207 – Amy Johnson — Burcham, Leanna; Clark, Makinna; Collins, Arianna; Davis, Jillian; Donnet, Robert IV; Flinner, Zak; Geiser, Caleb; Greer, Rylan; Grimes, Wayne; Hamilton, Claudia; Hendrickson, William; Leach, Jessica; Miller, Corey; Miller, Kyla; Nickels, Zoe; Riddle, Jeremiah; Sanders, Kyrsten; Smith, Zoe; Snider III, Max; Walker, Isaac; Wiseman, Alex; Withrow, Haley

208 – Shari Howard — Armstrong, Korey; Caldwell, Gracee; Caldwell, MaKenna; Donohue, Austin; Foster, Jaela; Garnes, Elijah; Greenlee, Sydney; Griffin, Jonathan; Harrison, Paige; Justice, Jerah; Martin, Samantha; Nourse, Grace; Reed, Jaden; Reed, Preslee; Scott, Linae; Skidmore, Jeremy; Smith, Blake; Thomas, Taylor; White, Ryan; Wood, Jaimie; Wyatt, Jeffrey

209 – Ashley Sullivan — Barnette, Bailey; Beasy, Ashley; Bush, Emma; Darst, Cole; Dodson, Ilo; Elliott, Todd; Ferrell-Bennett,Jonathan; James, Mackenzie; Johnson, Nolan; Koebel, Zackary; Lear, Alivia; Loveday, Zane; Markin, Matthew; Rice, Jalyn; Roettker, Ayden; Schneider, Fox; Storm, Tresnee; Stover, Destiny; Ta, Austin; Ward, Kristen; Weaver, Brynna

210 – Catherine Donnally — Bickle, Kylea; Collins, Nolan; Cremeans, Bryant; Davies, Iliana; Fallon, Emily; Fraley, Brady; Isbell, Jacob; Kerns, Hunter; Little, Reece; Maynard, Keely; Miller, Bryson; Phillips, Braedon; Porter, Paige; Ratliff, Olivia; Russell, Chasity; Schwall, Garytt; Taylor, Kimberly; Tipple, Ethan; Watson, Collin; Wray, McKenzie; Yarger, Makenzie

211 – Kevin Malone — Allen, Trevin; Burnette, Bailey; Call, Carson; Chafin, Shawn; Drummond, Kyle; Griffin, Emillee; Harbour, Darcie; Jeffers, Leah; Kirby, Gunnar; Loveday, Madison; MacFarland, Laci; McConnell, Gabrielle; McNeal, Olivia; Neal, Lane; Nelson, Seth; Rife, Christa; Saunders, Ethan; Wallace, Jenna; Wilt, Brody

C102 – Wendy McNeal — Bradley, Jaden; Clark, Jasmine; Cox, Aryan; Cox, Cierra; Cremeans, Josie; Donohue III, Michael; Gomez, Cameron; Hernandez, Nelida; Jacobs-Johnson, Bailey; Kirk, Chad; Luoma, Ethan; Maines, Thurlis II; Moore, Madelyn; Perroud, Austin; Petro, Madison; Plants, Alexis; Polcyn, Hannah; Roe, Colton; Snider, Andrea; Whealdon, Ethan; White, Michael

GYM – Kimberly Adkins — Arnold, Bryce; Beasy, Michael; Brock, Brianna; Buchanan, Kendra; Carpenter, Destiny; Clickenger, Hailie; Donnet, Melody; Frye, Zane; Gillenwater, Kelsey; Gilmore, James; Hoover, Hannah; Jones, Kyley; Long, Hannah; Maynard, Haven; Morris, Kya; Nichols, Logan; Stout, Adam; Thivener, Jr, Travis; Walker, Dylan; Williams, Kyland; Young, Bailie

GYM2 – Gary Harrison — Booth, Peyton; Brown, Lauren; Camden, Maddux; Eggers, Trinton; French, Aaliyah; Ho, Cameron; Hoover, Steven III; Howard, Timothy; Hunter, Landen; LaBello, Solomon; Masters, Rickey; Miller, Heather; Perroud, Aubrei; Rykowski, Halle; Sanders, Grant; Saunders, Mason; Scott, Kierra; Smith, Levi; Stapleton, Draven; Thomas, Abigail; Willis, Carl

comments powered by Disqus