Addaville Elementary Schoolhomeroom list 2016-17


C. Green KA — Barber, Keigan; Coughenour, Ella; Cremeans, Braylen; Ferreira, Kaiden; Gandee, Asher; Hall, Emmalee; Hansen, Kaydence; Jividen, Emma; Lambert, Rileigh; Masters, Virgil “Josh”; McGee, Ryder; Mount, Zoey; Newell, Maddison; Rees, Constance; Roush, Bejamin; Rucker, Hunter; Sanders, Kaleb.

Wooten KB — Angel, Jaxson; Bapst, Audrie; Beaver, Brody; Beaver, Kamrynn; Berry, Cole; Gruber, Hailey; Kingery, Lucas; Leonard, Ethan; Marcum, Baiden; McCombs, Brielle; Myers, Jaylyn; Phillips, Claudia Joy; Rumley, Carter; Rupe, Kaylee; Saxton, Madison; Summers, Michaela; Wamsley, Brooklynn.

Elliott KC — Beaver, Blake; Chapman, Bryar; Coppick, Emmalynn; Elkins, Madison; Elliott, Layken; Forrest, Makyla; French, Kali; Hersman, Izabella; Ison, Luke; Jackson, Emma; Logan, Trysten; Matney, Layton; Meaige, Easton; Ramsburg, Vidia; Richards, Levi; Smith, Jackson; Wolford, Mason.

Carpenter 1A — Bolyard,Jacob; Buckley, Maurissa; Burks, Mary; Clagg, Caden; Clay, Ryder; Cremeans, Ashlyn; Doss, Nora; Fisher, Tayler; Jackson, Dylan; Mooney, Dustin “Dusty”; Mullins, Caleb; Patterson, Boston; Peck, William “Garrett”; Ritchie, Thomas “Max”; Schartiger, Jessy; Spaun, Lillian.

Lambert 1B — Bates, Logan; Blankenship, Leah; Cox, Dalton; Green, Kylar; Haynes, Maxwell; Hersman, Tyson; Hill, Gage; Hood, Ian; Hopson, Gracyn; Milliron, Lincoln; Mitchem, Kylee; Owens, Luke; Parcell, Logan; Smith, Adara; Tucker, Amber; Weber, Teagan.

Roush 1C — Beaver, Rylee; Bennett, Chloe; Dobbins, Emilee; Dust, Samuel; Hamilton, Pearce; Hash, Conner; Hurt, Ciara; Johnson, Carter; Jones, Dixie; Mooney, Alexa; Rippey, Gabriella; Roush, Rialee; Vance, Marcus; White, Logan; Williams, Jamarcus “Quentin.”

Lanier 2A — Detty, Matison “Matty”; Doss, Breanna; Elliott, Braiden; Elliott, Hunter; Gibson, Evangeline; Marr, Jessie; Mullins, Toby; Parsons, Colby; Peck, Rylan; Queen, Isabella; Ramsburg, Lola; Rose, Zain; Russell, Jordin; Shadle, Caden; Stewart, Brody; Stidham, Olivia; White, David; White, Kenyon; Williams, Skylar.

Crum 2B — Bass, Jaylynn; Berry, Carter; Bevins, Jackson; Coughenour, Kaelynne; Cremeans, Breonnia; Darst, Paislee; Jackson, David; Jagers, Aaden; Jenkins, Gracyn; Lincoln, Aaden; McCombs, Daphne; Richards, Jacklynn; Roberts, Addison; Rucker, Josie; Smith, Gabriel “Gabe”; Stewart, Hunter; Tucker, Caden; Vance, Markayla.

J. Green 2C — Coppick, Elizabeth “Izzy”; Edwards, Kyleigh; Facemire, Jackson; Harrison, Sabrina; Kuhn, Raistlin; Louden, Blake; Masters, Maddison; Meaige, Hunter; Mooney, Adison; Morrison, Hennessey; Neville, Cannon; Rife, Kailyn; Rose, Zeth; Shepherd, Makayla; Smith, Jansyn; Smith, Marlee; Spires, Brilah; Wamsley, Hailee; White, Tyler.

Mitchem 3A — Booth, Reagan; Bostic, Quinton; Edwards, Hayley; Flint, Lukas “Luke”; Grimes, Kendon; Holstein, Kelsey; Hopkins, Baylie; Hopson, Teagan; Morrison, Cam’Ron; Mullins, Laella; Queen, Kyla; Wamsley, Aiden; Whitt, Blake; Wooten, Tyler; Wray, Payton; Wright, Aryanna.

Coleman 3B — Ashworth, Damion; Conkle, Matthew; Currence, Kenneth Michael”; Dobbins, Maycee; Gardner, Ashton; Lambert, Devon; Louden, Bodie; Madden, Baylee; Moyers, Alexis; Pelfrey, Isaiah; Petrie, Erica; Powell, Landen; Rainey, Paulyn; Schartiger, Mark; Sharp, Brandon; Sims, Skylynn; Somerville, Emma; Ward, Athena; Williams, Makenna.

Santos 3C — Adkins, Chad; Booth, Brandon; Charles, Zackary “Zach”; Clark, Mariah; Coughenour, Jacob; Crabtree, Tabitha; Crawford, Lanie; Gilbert, Jonathan; Jividen, Ethan; Jones, Ronald Paul; Lear, Aydan; Lippen, Avery; Loveday, Benjamin; McNeal, Darci; Richie, Zeke; Rippey, Xzavier; Summers, Lily; Thevenir, Taylah; Young, Tanner.

Wolfe 4A — Boyce, Alexander; Gilkey, Tyler; Hash, Claire; Humphreys, Jason “Dylan”; Jones, Garett; Kalinowski, Brayden; Lucas, Kara; Marion, Kyle; McFarland, Ethan; McGuire, Cynthia; Nicinsky, Haylee; Parsons, Braydon; Riffle, Caden; Shuler, Megan; Stanley, Ethan; White, Shelby; Wingo, Madison.

Stephens 4B — Blank, Andrew J. “A.J.”; Cadle, Anna; Fackler, Brodie; Harvey, Caleb; Jagers,John “Ethan”; Jenkins, Reid; Jones, Madison; Jones, Sheldon; Lovejoy, Madison; McPherson, Wyatt; Neville, Kolben; Pope, Hannah; Riffle, Haley; Simms, Jaymon; Spaun, Gage; Stewart, Roger “Gage”; Thompson, Ellie; White, Morgan.

Misner 4C — Allen, Kian; Baker, Haley; Cox, Dakota; Halfhill, Liliana “Gracie”; Haner, Peytan; Hash, Kimber; Henry, Caleb; Johnson, Lynzie; Lambert, Tony; Lawson, Hailie; Martin, Daren; Metheney, Brayden; Mooney, Hunter; Mullins, Elizabeth; Polcyn, Lilee; Wagers, Brayden.

Hollanbaugh 5A — Baird, Matthew; Bapst, Zachery; Barcus, Nicholas; Day, Trenton; Dodrill, Andrew; Hamilton, Mallory; Helms, Baylee; Jones, Dalton; Lambert, Alexis; Markin, Janelle; Roberts, Ethan; Sanders, Troy; Schartiger, Nancy; Sturgeon, John; Summers, Owen; Vance, Madison; VanMeter, Seath.

Norman 5B — Adams, Bo; Baird, Haylei; Barnette, Kaylee; Day, Trey; Gibson, Curtis; Hancock, Linea; Hash, Emma; Litchfield, Cory; Morgan, Riley; Phillips, Lilyann; Riggs, Michael; Roush, Alexander; Rupe, Jacob; Staten, Isaiah; Swick, Ryan; Swords, Savannah; Tracewell, Bailey; Truance, Emily “Grace”.

Howard 5C — Beaver, Kyndall; Bradley, Colton; Browning, Mason; Cadle, Rebecca; DeLancey, Gregory “Jake”; Green, Ava; Hash, Cody; Leonard, Clayton; Litchfield, Chloe; Mathie, Taylor; Petrie, Lane; Pourbaix, Shaelyn; Rose, Zoie; Santos, Luke; Spaun, Riley; Stumbo, Kaylee; Swisher, Braden; Young, Braden.

comments powered by Disqus