Vinton Elementary Schoolhomeroom list 2016-17


KA Mrs Roach: Owen Clagg, Trevon Cordell, Ethan Gannaway, Atticus Haney, Parker Kiskis, Brayden Marcum, Zachary McGraw, Aiden York, Keegan Kingsley, Jeremiah Spaulding, Braxton Lyons, Cheryl Bays, Rylee Curtis, Sophia Fooce, Kynlee George, Bella LeBlanc, Lamaya Penick, Lori Chick, Madison Adkins.

KB Mrs Jones: Briggs Alderman, Noah Blair, Hayden Burns, Glen Chick, Lane Deel, Zachary Henry, Caiden Moore, Lovell Schaffer, Blake Reynolds, Colton Townsend, Harrison Meadows, Skylynn Adkins, McKenzie Bailey, Kaylee Fulton, Jasmine Hall, Brooklyn McGinness, Josie Taylor.

KC Mrs Whittington: Ethan Arthur, Cameron Allen, Caleb Clark, Lee Cox, Lane Davis, Ezekiel Harden, Eaton Mount, Connor Phillips, Daymien Thomae, Michael Wolford, Kaylee Burgett, Cheyanna Elkins, McKenna Harrison, Brooklyn Hollanbaugh, Ava McDerment, Karson Wolf, Bristol Harder, Madison Lapierre.

1A Mrs White: Nathaniel Dillard, Patrick Dawson, Keldon Mollohan, Austin Richardson, Lamarius Unroe, Timothy Flint, Landyn Davison, Leah Adkins, Mariah Brock, Kristen Maynard, Izabella Bays, Katlin Crilow, Marlana Foreman, Laura O’Bryan, Katelyn Spencer, Autumn Trout, Kylie Whealdon, Aubrey McCarty.

1B Mrs Davison: Markus Foreman, Emery Harper, Hayden Lawson, Jordan Neal, Bryson Ball, Colton McCarley, Peyton Payne, Tyshawn Reed, Josiah Taylor, Rylan Cremeens, Careylee Murphy, Peyton Keeton, Kaelyn Merical, Haley Price, London Elkins, Alexandra Kruskamp, Caitlyn Coleman, Arieonna Smith.

1C Ms Gilmore: Kenvron Gardner, Try Kelly, Patrick Murphy, Wesley Vanoy, Everett Elkins, Aiden McDaniel, Colten McMillan, Kayden Meadows, Isabella Lundy, Chloe Taylor, Lena Spencer, Kaitlyn Thompson, Taylor Johnson, Lauren Harmon, Jasmine York, Paisyn Craycraft, Kenadee Kemper.

2A Mr Tenney: Braxton Weaver, Luke Wellington, Noah Blazer, Tucker Kiskis, Aiden Rupe, Riley Runyon, Cayden Shadwick, Jillian Hall, Brianna Dawson, Sophia Marcum, Katelyn Stout, Kierra Willison, Karissa Unroe, Madelyn Roberts, Shaylyn Partlow, Shianne Tackett, Serra Lowe.

2B Ms Murphy: Aiden Riedel, Trent Canter, Morgan Hash, Josh Stanley, Sevin Brown, Christopher Henry, Xhierre Minnis, Oliver Eurell, Zoey Detweiler, Brylee Preston, Alyssa Cardwell, Paula’Rae Jones, Brooke Unroe, Dolly Brewer, Ayla Harden, Leila Young.

2C Ms Yeager: Kaleb Hatfield, Alec Meadows, Zakhia Justice, Dylan Kline, Cash Hunt, Cayden Kirby, Casey Marcum, Zaine Hughes, Addison Browning, Maddison Hollanbaugh, Ava McClure, Kaylin Burger, Remee Cremeens, Brylea Jenkins, Lillie Manley, Kylee Thompson, Megan Prince.

3A Ms Barlow: Ian Bragg, Deawntae Clark, Derrick Shriver, Braden Bennett, Eddie Flint, Andrew Mares, Ethan Ditty, Jacob Reynolds, Travis Graves, Rayley Adkins, Brynna Dodrill, Aubrey Roberts, Kadie Kingsley, Madelyn Jones, Daisy Lowe, Ciara Wray.

3B Mrs Ehman (Oiler): Landon Burns, Damien Harmon, Logan Wellington, Caleb Blair, Nicholas Miller, Carson Mollohan, Michael Taylor, Maddox George, Everett Levacy, Logan Clay, Kaydence Conrad, Nhya Lindsey, Grace Engle, Natalie Spencer, Chelsea Spurlock, Rylie Carter, Brianna Livingston.

3C Mrs Fortner: Elias Hatfield, Caeden Huffman, Christian Taylor, Logan Deel, Landyn Duty, Tidus Colins, Nathaniel Combs, Caiden Wamsley, Nicolas Sargent, Karsyn George, Madison Looney, Lila Barcus, Taylor Bowen, Zuyleme Reitmire, Oceanna Trout.

4A Ms Davies: Aden Bentfeld, Nicolas Casey, Brendan Clagg, Logan McClintic, Kaleb Rapp, Evan Richardson, Dylan Trout, Levi Young, Lyla Groves, Katelyn McCown, Kylie Denney, Bryleigh Saxon, Abigail Kirk, Kristen Stapleton, Kallie Burger, Paige Kemper.

4B Mr Ward: Tristan Meadows, Josh Perry, TJ Raines, Joe Shriver, Ethan Richardson, Michael Tackett, Tristan Pearce, Dylan Blair, Alexia Fitzwater, Kelsie Gibson, Jordyn Barrett, Sydney Hammond, Josie Ramey, Skye Elkins, Keerstin Shaver.

4C Ms Myers: Levi Wood, Carson Hollanbaugh, Hayden Kemper, Michael Lawson, Carlito Long, Castle Tackett, Gary Truance, Kamryn Meade, Gracie Marcum, Bailey Willis, Kirsten Campbell, Haylee Eblin, Katie Maynard, Payton Thompson, Lacey Aeiker.

5A Mrs Brown: Logan Bartels, Ethen Unroe, Ryan Jeffers, Jason Lawson, Kraig Lemley, Thomas Stout, Bradley Childress, McKenna Burns, Karlee Cox, Kaylen McGinness, Olivia Johnson, Emerald Wray, Aubrey Pollock, Katrina Crabtree, Meranda Clark, Kylee Kemper, Morgan Sager, Abigail Siciliano, Jameson Harmon.

5B Mrs Tenney: Matthew Casey, Levi Partlow, Anthony Petty, John Siciliano, Evan Meadows, Connor Spencer, Johnathan Manley, Kenzie Lloyd, Kendra Clark, Kenlee Cole, Alexandria Harden, Hailey Johnson, Brooklyn Spencer, Jorja Belcher, Grace Cremeans, Marijane Estes-Evans, Lydia Jones, Abbigail Hollanbaugh, Alexeya Young.

5C Mr Schlater: Tanner McGuire, Michael Henry, Robert Flint, Chance Hall, Jack Paxton, Preston Reitmire, Dameion Shriver, Rylie Wolfe, Sierra Clay, Molli Cooper, Alexis McCarty, Emma Truance, Taylor Whealdon, Abbigail Browning, Brooklyn Jones, Sarah Mitchell, Aleigha Pennington, Savannah White.

comments powered by Disqus