Vinton Elementary School 2015-16 class list


KA ROACH: Isabella Lundy, Rylan Cremeens, Kristen Maynard, Leah Adkins, Haley Price, Lena Spencer, Jordan Neal, Kaelyn Merical, Kaitlyn Thompson, Austin Richardson, Marcus Foreman, Lamarius Unroe, Peyton Keeton, Emery Harper, Hayden Lawson, Patrick Houston, Keldon Mollohan.

KB JONES: Skylynn Adkins, Taylor Johnson, Allie Kruskamp, Marlana Foreman, Katlin Crilow, Jasmine York, Laura O’Bryan, Hunter Lawson, London Elkins, Peyton Payne, Pearce Hamilton, Donald Neal, Colton McCarley, Hayden Burns, Tyshawn Clendenin, Severin Lambert.

KC WHITTINGTON: Katelynn Spencer, Paisyn Craycraft, Arieonna Smith, Autumn Trout, Kyleigh Whealdon, Caitlyn Coleman, Madison Adkins, Kenadee Kemper, Kainen Qualls, Colten McMillin, Everett Elkins, Landyn Davison, Aiden McDaniel, Tyshawn Reed, Kayden Meadows, Josiah Taylor.

1A WHITE: Addison Browning, Kierra Willison, Madison Hollanbaugh, Deandra Holmes, Jillian Hall, Sophia Marcum, Brianna Houston, Brylee Preston, Careylee Murphy, Zoey Detweiler, Xhiere Minnis, Kaleb Hatfield, Luke Wellington, Austin Wright, Landen Jackson, Braxton Weaver, Alec Meadows.

1B DAVISON: Mariah Brock, Kaylin Burger, Remee Cremeens, Brylea Jenkins, Halanea Neal, Shianne Tackett, Brooke Unroe, Karissa Unroe, Paige Myers, Alyssa Cardwell, Tucker Kiskis, Cayden Shadwick, Josh Stanley, Dylan Kline, Trent Canter, Morgan Hash, Riley Runyon, Noah Blazer.

1C GILMORE: Leila Young, Ava McClure, Shaylyn Partlow, Megan Prince, Ayla Harden, Emily Snodgrass, Dolly Brewer, Kylee Thompson, Sartoria Lambert, Chloe Taylor, Sevin Brown, Cash Hunt, Nathaniel Dillard, Steven Henry, Casey Marcum, Cayden Kirby.

2A TENNEY: Brynna Dodrill, Karsyn George, Kaydence Conrad, Madison Looney, Nhya Lindsey, Lillian Saxon, Rayley Adkins, Ian Bragg, Elias Hatfield, Deawntae Clark, Caeden Huffman, Derrick Shriver, Logan Wellington, Landon Burns, Damien Harmon, Aaron Runyon.

2B MURPHY: Lila Barcus, Dayton Fellure, Chelsea Spurlock, Grace Engle, Kadie Kingsley, Natalie Spencer, Chloe Runyon, Andrew Mares, Landyn Daniel, Logan Deel, Wyatt Braden, Carson Mollohan, Braden Bennett, Nicholas Miller, Michael Taylor.

2C YEAGER: Taylor Bowen, Rylie Carter, Ciara Wray, Madelyn Jones, Bryleigh Kelley, Oceanna Trout, Nathaniel Combs, Ethan Ditty, Maddox George, Brayden Clendenin, Everett Levacy, James Qualls, Caiden Wamsley, Jacob Reynolds.

3A BARLOW: Kylie Denney, Paige Kemper, Bryleigh Saxon, Da’Xia Terry, Bethany Blanton, Sydney Hammond, Karis Jones, Josie Ramey, Carson Hollanbaugh, Logan McClintic, Kaleb Rapp, Ethan Richardson, Evan Richardson, Caleb Sluder, Dylan Trout, Levi Young, Tristan Pearce, Michael Tackett.

3B OILER: Lacey Aeiker, Kirstin Campbell, Gracie Marcum, Katie Maynard, Haylee Eblin, Alexia Fitzwater, Kelsie Gibson, Katelyn McCown, Jaylee Nibert, Bailey Willis, Brendan Clagg, Joshua Perry, Levi Wood, Aden Bentfeld, Nicolas Casey, Joe Shriver, TJ Raines, Tristan Meadows.

3C FORTNER: Kallie Burger, Lyla Groves, Alissa McCarty, Chloe Parsley, Kristen Stapleton, Skye Elkins, Abigail Kirk, Kamryn Meade, Keerstin Shaver, Caden Caldwell, Phillip Hash, Michael Lawson, Alex Allman, Logan Clay, Hayden Kemper, Castle Tackett, Gary Truance.

4A DAVIES: McKenna Burns, Kendra Clark, Kenlee Cole, Jameson Harmon, Abbigail Hollanbaugh, Aubrey Pollock, Brooklyn Spencer, Emma Truance, Molli Cooper, Alexandria Harden, Kenzie Lloyd, Hannah Snodgrass, Sierra Clay, Karlee Cox, Hailey Johnson, Alexis McCarty, Keylen McGinness, Taylor Whealdon, Ethen Unroe, Matthew Casey, William Childress, Levi Partlow, Logan Bartels, Anthony Petty, Jack Paxton, Chance Hall.

4B WARD: Aaliyah Harvey, Abbigail Browning, Meranda Clark, Brooklyn Jones, Grace Cremeans, Amanda Barnes-Pierotti, Jorja Belcher, Marijane Estes-Evans, Laniya Jones, Kylee Kemper, Mallorie McCormick, Morgan Sager, Hannah Belville, Lydia Jones, Sarah Mitchell, Aleigha Pennington, Abigail Sicilano, Emerald Wray, Alexya Young, Kraig Lemley, John Siciliano, Michael Henry, Dameion Shriver, Rylie Wolfe, Andrew Dodrill, Tanner McGuire.

5A BROWN: Gabby Cooper, Carmin Barcus, Allison Hess, Carson Mares, Samantha Mitchell, Briana Martin, Alyssa Sargent-Holland, Jasmine Yost, Taymryn Fry, Kaleb Cordell, Dillon Burns, Seth Mitchell, Bradley Ditty, Colt Engle, Robbie Keeton, Seth Witt.

5B TENNEY: Mackenzie Taylor, Paige Wright, Carmen Gillenwater, Hailey Jackson, Chayna Cardwell, Kaylieona Kemper, Kaylee Norman, Alexis Wiseman, SKylan Wray, Bransyn Gilbert, Jaden Runyon, Dillion Smathers, Ashtin Childress, Braden Taylor, Errand Belcher, Trae Russell.

5C SCHLATER: Shasta Ashcroft, Hayley Clark, Tiffany McClintic, Emiy Reynolds, Kristen Groves, Jacquelyn Harrison, Lillian Hawks, Makayla Johnson, Owen Barrett, Kade Alderman, Kaden Thornton, Justin Stump, Spencer Coldwell, Riley Evans, Dakota Wolford, Blake Smathers.

comments powered by Disqus